Kamjon

Shitet nga: Arijan 14 Nën 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercades 814 viti1990
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim