VW-MAN, e ardhur nga Svicera

Shitet nga: Shala 16 Nën 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: 10-153
Eshte i ardhur nga Svicera,është në gjendje shum të mirë Teknike, është i Doganuar në Kosovë, ka goma shum të mira dhe Cerada është shumë e mirë dhe nuk është e demtume askund, ka gjithashtu kapakun mbas Hidraulik ( Hebebühne).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim