Shese bager HITAQ

Shitet nga: Isa 21 Jan 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shese bager hitaq viti 2008 or pune 4500 dy lug i ka 044415045
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim