Pirrungrites

Shitet nga: Ilmi 20 Mar 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Makina : Pirrungritës
Shes vilushkerin-pirunngrites. Eshte ne gjendje te rregullt teknike pesha e ngritjes esht 4ton dhe ngritet lart deri ne 4m. MUNDESI NDRRIMI ME VETUR Per info shtes kontakto 044-354-527
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim