Rimorkio per vetur e re shum e fort

Shitet nga: 045565939 16 Mar 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Deçan
Makina : Të tjera
Shes rimorkio per vetur dhe gjypa e re e punuar vet ngjendje shum tmir.Gjatsia 1.90. Gjersia 1.15. Naltsia 85 cm.osin e audis 80.mban pesh mbi 700 kg.garantoj per te.podin shasin shum tfort e veshun me llamarin dekoruse e trash.esht shum e leht dhe pershtatshme.kuken eka deren mrapa shum tmir .me qmim te arsyshem.ju mirpres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim