Pllug me tre umi hidraulik

Shitet nga: besnik 31 Jan 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Deçan
Makina : Traktorë
pllugi brenda muait vjen ne kosov eshte ne gjendje te rregullt dhe shum i rujtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim