Skuter 50cc -06

Shitet nga: Muja 22 Mar 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Motoçikleta : Skuter
Shitet Skuteri ne gjendje shum te mir Osht Ardh nga Gjermanija Gjo Te Interesuar Mund Te Vin dhe te Provojn FLM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim