Ford Escort Tuning -89

Shitet nga: Shala 16 Nën 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Deçan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Escort
Eshte Ford Escort per Tuning per gara, te gjitha pjeset e jashtme ika extra te punuara siq shihen ne Foto. Eshte ne gjendje te mire teknike po ashtu eshte i doganuar dhe ka dokumentat e rregullta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim