SHES OPEL CORSA 1.2 NE GJENDJE SHUM PROFEKTEEEEEE

Shitet nga: OPEL CORSA 30 Mar 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Deçan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes Veturen Opel Corsa 1.2benzin
Vetura ka regjistrim deri 11muj 2016
Vetura esht ne gjendje Profekte pa as nje Defekt
Vetura posedon
- Klim
- Abes
- AirBag
- Hidrolik
- fellne me guma te reja
- i Posa poliratur per qef dhe i lar kofori mbrenda komplet qe 3 dit vetem per qef qe kemi lar e polirat
vetura i ka te gjitha servisat e kryr
vetura esht me nje fjal ne shum shum gjendje te mir dhe tej tej i rujtur siq shifet ne foto dhe do ta dshifni dhe vet ne qfar gjendje esht
Andaj ju qe deshironi nje vetur me shpenzime shum te vogla dhe nje vetur me gjdo send OK mos hezitoni na kontaktoni
Arsyja e shitjes vetem qe me ka ardh vetur me madhe per ata e shes se esht ne menyr profekte
Qimi me marveshje .
Kontakti
+37744699964 virber
+38649699964 virber .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim