DRITARE TE PLASTIKES

Shitet nga: DRITARE TE PLASTIKES 04 Dhj 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Deçan
PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES ME ZBRITJE:
80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu
80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu
80:205-125eu pa rolet kurse me rolet 185eu
60:60 gratis
dyer te humjes nga 250eu
Te nderuar klien per prodhimet tona garantojm 15vite .transporti dhe montimi ne ter kosoven .dritaret jan me tre goma dhe 8cm profil
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim