Dyer dhe Dritare 25%ZbritjeSezonale LAMI PLAST

Shitet nga: Arton 08 Pri 07:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Deçan
Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Roleta 130 Euro -80x210=140 Euro me Roleta 190 Euro dyer te ballkonit -80x120=80 Euro me Roleta 125 Euro -80x210=130 Euro -Me material 8cm trashësia me 3 Diktuna Me prodhimet tona japim Garancion 10 vjeqar me shkrim Kjo ofertë është zbritje sezonale me sasi të limituar Transporti dhe Montimi ne tërë Kosoven gratis Kontakti : 044-381-154 dhe 044-812-154 po ashtu mundësia është edhe me Viber +37744381154 pas ores 18:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim