Ekstra dyer per dhoma komplet vetem per 70€

Shitet nga: labinot Sot 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Deçan
Shesim dyer te dhomav dyer te hyrjes dyer per banjo dyer te kuzhinav me gjom
te gjitha kto jan me gumic e brava komplet
si dhe dritare me qmime te volitshme
ju mirpresum.tel. 049200094 - 044945648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim