2 Dritare Plastike e KAFT me tre gjama

Shitet nga: Florent 15 Nën 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten dy dritare Plastike te KAFTA me tre kapak (gjama) dy jane fiksa dhe i mesit hapet nuk ndahet.Xhonsi eshte 240////Naltesi eshte 110.Shiten me nje qmim shum te arsyshem vetem 140 euro per cop.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim