Dritare Plastike e KAFT me tre gjama

Shitet nga: Florent 13 Gsh 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dritare Plastike e KAFT me tre kapak (gjama) dy jane fiksa dhe i mesit hapet nuk ndahet.Shitet me nje qmim shum te arsyshem vetem 120 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim