Dyer per dhoma nga druri

Shitet nga: labinot bekteshi 27 Dhj 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
bejm prodhimin e dyerve dhe dritareve nga druri me te gjitha dimezjonet ju mirpresum
Tel. 049200094 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim