Prodhojm dhoma gjumi viber +37744152077

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Art-Design 16 Tet 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
prodhojm dhoma gjumi,dhomat jan komplete me dyshek ortpodek
Gjindemi ne ferizaj
secila dhome e gjumit e ka qmimin ne foto
porosit mun ti beni edhe ne telefon
viber +37744152077 dhe +38649152077
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim