ZBRITJE SEZONAL ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 40 EURO

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: 26 Mar 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Rolete alumini me izolim 40 euro m2
Rolete pvc plastik 25 euro m2
Perde zebra 25 euro m2
Perde trak 10 euro m2
Te gjitha llojet kan 5 vite garancion
Viber 0037744171866
tel 045693412 049 931111
MONTIMI NE GJITH KOSOVEN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim