Dyer dhe dritare me shumic edhe pakic 045327459

Shitet nga: Labinot 22 Mar 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Të tjera
Shes dyer të hyrjes 100ero Dyer të dhomave 70ero Dyer me gjama 70ero Dritare të dimenzioneve të ndryshme 30ero Punojmë edhe me porosi 045327459
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim