Zbritje Tavolin+6 ulse ne ter Kosoven vetem 199eur

Shitet nga: Mobileri Te Lindi Dje 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Punim me dijapan jan tavolinat jan te qmontuara fotot jan te bera neper klient .. Brenda Dites Jua Sjellim Dhe keni mundesin te telefononi Ne Viber +37745-511-355 dhe sipas adresave ne jua dergojm neper shtepit ,apo Banesat,Tuaja...! Kujdes: Per ju qe jetoni jasht ks Keni mundesin te zgjedhni Tavolinet me karrik te cilat ju pershtaten Ne i dergojm mjafton adresa e sakt ...

045511355 Mobileria Te Lindi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim