Friz

Shitet nga: Fitim 30 Maj 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Deçan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frizi osht i 125 litrav punon mir qmimi 130 ero ndrim i mundshem me lavatriqe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim