Kalldaj,Nxemje qendrore me nafte dhe Dru 29-31Kw

Shitet nga: 15 Dhj 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Kalldaj (shporet) per nxemje qendrore e ardhur nga Gjermania ka 29kw me naft e 31kw me dru eshte ne gjendje shum te mire teknike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim