Pompa te Benzines dhe Naftit (Diesel Dizel)

Shitet nga: Shala 17 Dhj 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Jane Dy Pompa te Benzines dhe Naftit ne gjendje shum te mire Teknike, jane me numra elektronik, jane te doganuara dhe kan te gjitha dokumentet doganore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim