Banese prej 124m2 ne Deçan

Shitet nga: Banesa ne Shitje ne Decan 11 Mar 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 124 m2
Komuna: Deçan
Shitet Banesa ne Deçan. Banesa eshte e re, e sapondertuar, e pabanuar nga askush deri me tani. Banesa ka 4 dhoma (sallonin dhe 3 dhoma gjumi), kuzhinen, dhe 2 Banjo. Banesa ka gjithesej 124 metra katrore (m2) dhe eshte ne katin e 3-te! Cmimi eshte i negociushem dhe mendojme se eshte mjaft i arsyeshem duke marr parasysh kualitetin e larte te ndertimit qe ka banesa dhe lokacionin ne te cilen gjendet. Per me shume informata rreth baneses na kontaktoni!
Na kontaktoni edhe ne VIBER: +386 49 103 125
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim