SHITET SHTEPIA MODERNE NE DEQAN

Shitet nga: Shpia 25 Nën 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Deçan
Shitet shtepia moderne me 10 ari tok ne Deqan, Shtepia asht 2 kate dhe podrum ,me nxemje qendrore,e izolume me stiropoll 10 cm dhe ka nje plan modern ,ai qe e blen i merr qera per qdo muj nga 300 E. asht e ndertume me matrial te fort dhe per marak, nuk ka nevoj as per ni investim,arsya e shitjes jetoj jasht kosove dhe du mi ble ni shpi ketu ku jetoj,Shpia mund te shihet qdo dit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim