Shtepi ne Deqan

Shitet nga: Shpia 09 Maj 01:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Shitet shtepia me 10 ari tok ne Deqan, Shtepia asht 2 kate dhe podrum ,me nxemje qendrore,e izolume me stiropoll 10 cm,dhe ka nje plan modern ,ai qe e blen i merr qera per qdo muj nga 300 E. asht e ndertume me matrial te fort dhe per marak, nuk ka nevoj as per ni investim,arsya e shitjes jetoj jasht kosove dhe du mi ble ni shpi ketu ku jetoj, Shpia mund te shihet qdo dit,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim