TENDA ME OSE PA DYSHEME

Shitet nga: shkumbin 30 Nën 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Shërbimet : Për dasma
Ofroj tenda me qera per ahengje te ndryshme, karrika dhe tavolina posedoj te drunit dhe te plastikes,

Ofroj tenda me ngrohje dhe dysheme per kohe dimri per ahengje ose per t'pame

sherbimi kryhet me shum seriozitet dhe me qmime te volitshme

Gjithashtu bej muzike DJ per ahengje me kualitet te larte

Adresa Pozhar-Deçan

Nr kontaktues: 044 276678 -----viber
049 276678
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim