Nissan Terrano 2.7 Disel -03

Shitet nga: Hadergjonaj 29 Nën 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Nissan terrano ne gjendje perfekte si nga motorri po ashtu edhe nga pamja optike Gjipi posedon Goma te reja ,4x4 funksional ,interior shum te rujtun gjitha xhamat me rrym , klim, radie me DVD Navi SD Cart CD Usb etj me nje fjal gjipi osht ne gjendje te rregullt dhe ka 157 mij kilometra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim