Dyer te brendshme me modele e ngjyra te ndryshme

Shitet nga: Labinot Dje 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
prodhojm dyer te dhomav dyer per sallone dyr per banjo dyer te hyrjes me modele e ngjyra te ndryshme si dhe dritare me dimenzjone te ndryshme nga druri ju mirpresum 045327459
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim