ZBRITJE SEZONAL ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 40 EURO

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ROLETE PUNUES BULI Sot 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Rolete alumini me izolim 40 euro m2
Rolete pvc plastik 25 euro m2
Perde zebra 25 euro m2
Perde trak 10 euro m2
Etj etj
Te gjitha llojet kan 5 vite garancion
Viber 0037744171866
tel 045693412 049 931111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim