IBM T 40 41 lenovo

Shitet nga: Pres Gara 03 Jan 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Dragash
Shitjet e pjesëve për laptop t40'41 Lenovo IBM dhe si të ketë një rezervë RAM 512MB 2 pc hard drive 40G 1pcs ekran 1 copë Intel 160GH CD/REW.DVD, çmimi është i lirë komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim