4 goma 17/65/235

Shitet nga: Mentor 15 Gsh 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Dragash
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 4 copa dimer ver m+s 17/65/235 jan te perdora pak mundni me i pa edh ne foto ?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim