Prokolic

Shitet nga: 26 Shk 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Makina : Makina lidhëse
Rimorkio osht e re e posa ardhur nga Austria ka 4goma ka sistemin e dritave dhe frenimit .
Bej ndrrim (marrveshje) me rimorkio per pleh natyral.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim