Rimorkio

Shitet nga: Parim 19 Jan 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Makina : Makina lidhëse
Rimorkio osht e re e posa ardhur nga Austria ka 4goma ka sistemin e dritave dhe frenimit .
Bej ndrrim (marrveshje) me rimorkio per pleh natyral.
Nr viber +38649868894
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim