CITROEN ZX PJES TE QMONTUARA

Shitet nga: miran 19 Mar 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   300 EUR

Komuna: Dragash
Posedoj te gjitha pjeset e karoseris per CITROEN ZX si:
2 dyert e para
Amortizera dhe federa
Lladnjak
Drita e para shtopat
Hauden gepekun
Karrigat
Maska mrenda etj
Kontakt viber +38649 277771
045614574

NDRRIM wake me konvenon

Skuter kross motorr tlir gjithqka qeme konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim