CITROEN ZX PJES TE QMONTUARA KREJTA 300 EURO OSE..

Shitet nga: miran 16 Shk 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR   300 EUR

Komuna: Dragash
Posedoj te gjitha pjeset e karoseris per CITROEN ZX si:
2 dyert e para
Amortizera dhe federa
Lladnjak
Drita e para shtopat
Hauden gepekun
Karrigat
Maska mrenda etj
Kontakt viber +38649 277771
045 614574


Ndrrroj me naj ker tlir te gjitha kto pjes ose naj skuter ose diqka tjeter qe mkonvenon

Skuter kross motorr tlir gjithqka qeme konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim