Jeep Cherokee Sport

Shitet nga: Verimi 10 Jan 04:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Dragash
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Jeep
Modeli: Cherokee
Shes Jeep Cherokee sport 2.5 DIZEL Viti 2003 vetura eshte me tabela RKS dhe eshte ne gjendje te mire teknike
Posedon : Klim ,Goma te dimrit ,4x4 ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim