Dyer dhe dritare me shumic dhe pakic 049200094

Shitet nga: arjanit 13 Jan 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Dragash
Prodhojm dyer dhe dritare dritare 80x120 35€ 80x140 35€ dyer 90x200 70€ dera me llasnje me goja 80E dera e drurit 90E dera e hymjes 140x200 100E TEL.044945648 bejm edhe me porosi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim