Qeshme dhe elemente tjera nga Betoni

Shitet nga: Qeshme per oborr 25 Gsh 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Qeshme te ndryshme, Kamina per oborr, Vazo per lule , Figura te ndryshme, Fontana prej betoni, Tavolina prej betoni etj shesim me shumic dhe pakic QMIMI I VOLITSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim