Dyer per dhoma komplet 60€ dhe 70€ 045327459

Shitet nga: arjanit Dje 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Dragash
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shesim dyer per dhoma dyer te hyrjes dyer te kuzhinav me gjom dyer te banjos si dhe dritare me te gjitha dimenzjonet si dhe me lloj lloj ngjyre si dhe jan me gum e brava komplet
dyret me qimime prej 60-150 euro
si dhe dritaret me qmime prej 15-30 euro
ju mirpresum - Tel. 045327459 ne viber 049200094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim