Dyer per garazha

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kifa mont 044681559 10 Tet 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer per garazha te ghitha dimenzionet
Me porosi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim