Gjelin amrok

Shitet nga: ××× 20 Mar 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes qiftin amrok dhe shesim vez te freskta te kesaj race per ne shum na kontaktoni ne numrin 044273327 ose ne viber +377273327 qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim