Shes gjela raca orpington

Shitet nga: Xxl 30 Jan 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shes gjela raca orpington rac e paster dhe e dalluar.Bejm ndrrim me miser ose grur.Poashtu per ata qe kan veze te pulave bejm qeljen e tyre me pakic dhe shumic posedojm inkupator deri ne 3500 veze , mund te thirrni edhe ne viber ne te njejtin nr. Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim