viqat

Shitet nga: F.Z 11 Mar 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shiten tre viqat dy mashkuj dhe nje femer simentall jan 10 dite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim