Kompresor 1000 Litra

Shitet nga: Nebih 31 Gsh 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Kompresor 1000 Litra 4 klipsh me sistem mbrojtes per te mos u djegur nga rryma per qdo informat mund te na kontaktoni ne nr 044712645 .
Bejm ndrrim edhe me ndonje vetur apo traktor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim