Makina per prodhimin e dyerve e dritareve nga PVC

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Smajli 26 Pri 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makina per prodhimin e dyerve e dritareve nga PVC

Firma: Murat Machine

Makinat jane keto 6 ne foto, plus kompresori.

Per me shume informata na kontaktoni prej ores 11:00 deri 22:00 ne nr. e tel.: 044686489

Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim