shes urgjent, Separe ,tabure

Shitet nga: Separe invertar 15 Shk 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes urgjent separen separeja eshte shume e shfrytzushme gjithsej 8 tavolina zhfrytzohen ne pak vend.
viber +37744777342

Tagg: karrika,tavolina,shankerica,zerim profesional,zerim per bar,zerim per restaurant,zerim per kafiteri,jbl,korg,yamaha.dinakord,dynacord
audi a3,audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8
bmw ,opel,golf,wv,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim