Inventar

Shitet nga: Aziz 16 Shk 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Aube ventillimi zgar +ferteze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim