Invertar karrika

Shitet nga: Invertar 02 Jan 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   850 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes urgjent 8 karrika 1she, karrikat jan te pershtatshme edhe per play station
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim