Karrika per shank

Shitet nga: karrika 29 Gsh 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes urgjent karrikat per shank
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim