Karrika per shank

Shitet nga: Karrika 01 Sht 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes karrikat per shank.
viber+37744777342
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim